روغن های مخصوص ماساژ آیتک

روغن های مخصوص ماساژ آیتک           Aitack Massage Oiles

 

روغن ماساژ آرامش بخش Relaxation Massage Oil 

روغن آرامش بخش آیتک تهیه شده از روغن ها و عصاره های کاملاً طبیعی، با قابلیت جذب بالا، مناسب برای ماساژ بدن و صورت می باشد. روغن ماساژ آیتک به عنوان یک لوسیون مغذی پوست مناسب برای ماساژ های زیبایی صورت و بدن میباشد. همچنین این لوسیون ماساژ فرموله شده با روغن های گیاهی، از جمله روغن های موثری همچون روغن هسته ی انگور و روغن نارگیل روغن کنجد که خاصیت مولتی ویتامینه دارند و برای شفافیت و رفع چین و چروک پوست بسیار مفید میباشند و در رفع ترک‌های پوستی در صورت استفاده ی مداوم موثر و کارآمد خواهد بود.

⚱ عصاره های طبیعی مورد استفاده در این محصول به همراه رایحه خاص آن و با دارا بودن خواص درمانی ویژه، احساس آرامش را در فرد به همراه خواهد داشت.

⚱ همچنین این محصول همانند تمام محصولات آیتک با داشتن مواد آنتی اکسیدانت باعث افزایش مقاوت و نگهداری پوست در برابر رادیکال های آزاد می شود.

این روغن ماساژ آرامش بخش دارای فواید بیشماری از جمله:

- ایجاد احساس آرامش

- دارای مواد آنتی اکسیدانت در برابر رادیکال های آزاد

- باعث افزایش مقاومت و نگهداری پوست

- دارای ویتامین های مورد نیاز پوست

- دارای عصاره های نعنا، بهار نارنج، بادام شیرین، کنجد، زیتون

- آرامش دهنده

- افزایش نرمی و لطافت پوست

- رفع افسردگی

- آرامبخش و مناسب برای رفع اضطراب.

مواد موثره: روغن بادام شيرين، روغن زیتون، روغن کنجد، عصاره نارنج، عصاره نعناع، کاپریلیک/کاپریک تری گلیسرید، روغن پایه گیاهی،  اسانس بهداشتي.

 

روغن ماساژ تسکین دهنده عضلات Muscle Relaxant Massage Oil

روغن تسکین دهنده عضلات آیتک، حاوی روغن های گیاهی با طبیعت گرم و خواص درمانی ویژه مناسب برای ماساژ عضلانی بدن می باشد. روغن ها و عصاره های این محصول به گونه ای انتخاب شده اند که در حین ماساژ با جذب مناسب، موجب گرم شدن ملایم موضعی ناحیه مورد نظر شده که این گرما به همراه افزایش گردش جریان خون، باعث حذف اسید لاکتیک از عضلات عمقی آن موضع شده در نهایت باعث کاهش درد و تقویت عضلات می شود.

 

 

باید خاطر نشان کرد یکی از روش های کارآمد در فرآیند توانبخشی و فیزیوتراپی برای بافت هایی که دچار اسپاسم عضلانی شده اند، دریناژ عمقی عضلات به همراه ایجاد گرمای عمقی می باشد که با انتخاب نوع روغن مناسب در هنگام ماساژ می توان به عضلات عمقی تر نفوذ کرد.

مواد موثره: عصاره زنجبیل، عصاره رزماری، روغن سیاهدانه، روغن زیتون، روغن نارگیل، روغن بادام تلخ، کاپریلیک/کاپریک تری گلیسرید، مواد آنتی اکسیدانت، ویتامین های مورد نیاز پوست و مواد نرم کننده طبیعی پوست و عضلات.

 

روغن ماساژ تقویت کننده پوست  Nutri-Naturals Massage Oil

روغن تقویت کننده پوست آیتک تهیه شده از روغن های کاملاً گیاهی و با خاصیت جذب مناسب، طیف وسیعی از مواد مورد نیاز پوست از جمله ویتامین های A، B و E و مواد آنتی اکسیدان را در خود دارد. این روغن باعث حذف چین و چروک های ریز پوستی شده و از افتادگی و تیرگی پوست جلوگیری می کند.

 

 

ازطرفی با ایجاد یک لایه محافظ بر روی پوست باعث شادابی و طراوت پوست می شود از این رو این محصول برای ماساژهای زیبایی و ماساژ صورت نیز بسیار مناسب می باشد.

⚱مواد موثره: عصاره های هسته انگور، روغن بادام شیرین، روغن کنجد، روغن نارگیـــل، روغن زیتــون، مــواد آنتــی اکسیدان و ویتامین های مورد نیاز پوست از جمله ویتامین های  A،B و  E

 

روغن ماساژ ورزشی    Sport Massage Oil

روغن ماساژ ورزشی آیتک تهیه شده از روغن های کاملاً گیاهی، با خاصیت جذب مناسب برای ماساژهای ورزشی به منظور رفع خستگی و گرم کردن عضلات به کارمی رود. این محصول با ایجاد یک لایه محفظ بر روی پوست، از خشکی پوست آن جلوگیری کرده و با دارا بودن مواد تقویت کننده، باعث شادابی و طراوت پوست می شود.

 

 

باتوجه به ترکیباتی که در این محصول بکار رفته موجب دفع سریع تر اسید لاکتیک و مواد متابولیکی از عضلات عمقی شده و در نتیجه موجب ریکاوری سریع تر از بدن ورزشکار می شود.

مواد موثره: عصاره روغن هسته انگور، روغن بادام تلخ، روغن نارگیل، روغن سیــاهدانه، روغن کنجد، روغن کرچک، روغن دارچیــن و مــواد آنتی اکسیدان و ویتامین E و دیگر ویتامین های مورد نیازپوست.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn